Linda Chudomelová, vizážistka, služby a ceník

Ceny, které najdete níže, jsou pouze orientační. Konečnou cenu vždy přizpůsobuji klientům a jejich požadavkům.

Ceny zahrnují dopravu po Praze. Cena cestovného mimo Prahu je 10 Kč za kilometr od hranice Prahy.

Zkoušky (na svatbu, ale třeba i zkoušky večerních líčení) mohou probíhat u vás doma, případně v mých prostorách, rozhodně je ale nejlepší zkoušet na místě a pokud možno i v podobném čase, v jakém se bude líčit i v den akce a je dobré, pokud si přinesete i doplňky (čelenky, závoje, květiny do vlasů...) či šperky, jsou-li výrazné.

Vítám jakékoliv vaše nápady! Na zkoušky či konzultace líčení nebo účesů si pro inspiraci klidně přineste fotografie, výstřižky z časopisů, nebo mi předem pošlete na mail odkaz na foto.

Máte-li opravdu krátké vlasy (tak zhruba pod uši), cenu za účes stanovíme individuálně.

Svatební líčení

Svatba je jistě velký den v životě, a proto je nejlepší neponechat nic náhodě či třesoucím se nervózním rukám. Nabízím vám kompletní servis týkající se vašeho svatebního líčení a účesu, uzpůsobené vašim požadavkům, abyste se ve svatební den cítila krásná a přesto svá a mohla se starat jen o sebe a o to, jak si ten velký den řádně užít.

Nevěsta

Je mi líto, ale nevěstino svatební líčení či česání bez zkoušky je adrenalinový sport, který v současné době neprovozuji. =:)

Ostatní svatebčané (maminka nevěsty či ženicha, družičky, svědci, hosté...)

Předsvatební focení

Večerní líčení

Líčení pro plesy, ale třeba i důležité firemní večírky, společenské večeře či jiné události. Výraznější, ale vždy podtrhující vaši přirozenou krásu a osobitost.

Denní líčení

Přirozené denní líčení zvýrazní přednosti vašeho obličeje a dodá vašemu vzhledu ten správný šmrnc. Přesto nepůsobí nijak výrazně, spíše upraveně, velmi vhodné pro příležitosti, kde potřebujete vypadat tak nějak nedbale skvěle. Třeba na promoci, nebo důležitý pohovor...

Ráda vás nalíčím pouze jednorázově na důležitou akci, ale je možné se objednat i na konzultaci, na které vám poradím s výběrem líčidel pro vás - jaké barvy si vybrat, jaké textury a jak s tím vším pracovat, naučím vás techniky, jak líčidla nanášet a samozřejmě vám ukážu několik variant denního líčení právě pro vás. Budete-li chtít, můžeme spolu vyrazit i na nákup, pokud potřebujete poradit s výběrem.

Foto makeup, komerční projekty

Make up pro fotografie, přizpůsobený podmínkám a médiu, abyste i pod nasvícením a bleskem vypadala výrazně. Třeba pro maturitní tablo, občanku, pas, ale umím i extravaganci, nebo dobový make up...